Logo

Yönetilebilir içerik sistemi ile web sitenizi siz yönetin.

Bu yöntem ile istediğiniz zaman kedi sayfalarını kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Dinamik Site (Yönetilebilir İçerik)

Dinamik web sayfaları, statik web sayfalarının tam aksine, veri tabanı kullanılan, kontrol paneli bulunan ve yeniliğe açık web sayfalarıdır Bu tür sayfalara gerekli web tasarım uygulaması yapıldıktan sonra, onaylanan sayfanın altına yazılım yapılarak yayımlanır. Yayınlandığında ham bir web sitesi oluşur. Sitenin sayfaları, alt sayfaları, ilgili resimleri ve yazıları site sahibi tarafından oluşturduğumuz yönetim paneli yardımıyla yapılır.

Bu tür sitelerin en önemli avantajı, siteye her an hakim olma imkanı taşımasıdır. Örneğin genel veri girişini sağladığınız sitenize, yapmayı düşündüğünüz bir kampanyayı hemen oluşturup yayınlayabilirsiniz. Web tasarım firmalarından bu desteği talep ettiğinizde projenizle ilgili vakit kayıpları yaşayabilmektesiniz.

Size atanan yönetici paneli ile, web sitenizde yer alan tüm sayfaların düzenlenmesi işlemini bize gerek duymadan saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. İçerik Yönetim Sistemi, modüler yapıda olup istenilen özellikler eklenip/çıkartılabilmektedir. Web siteniz demo yayına geçtikten sonra, güncellemeleri yapacak personelinize verilecek  eğitimin ardından, web sitenizdeki tüm özelliklere tam yetki ile erişebilecek, saniyeler içerisinde sayfalarınızı güncellemenin keyfini yaşayacaksınız.

İçerik Yönetim Sistemi'nde, anket, döviz kuru, haber yönetimi, duyuru yönetimi, ziyaretçi istatistikleri, üyelik sistemi, e-bülten ( mail list ), forum, sayfa yönetimi, bayi yönetimi, ansiklopedi, sık sorulan sorular gibi özellikler standart olarak gelmektedir. Ek olarak istediğiniz tüm özellik eklenebilir veya çıkartılabilir.

B2C (Business to Customer) İşletme - Son Kullanıcı 
B2B (Business to Business) İşletme - İşletme 
B2E (Business to Employee) İşletme - Çalışan

Anlaşılacağı üzere, bu uygulama yapıları kullanılarak, işletmelerin diğer işletmelerle, son kullanıcılarla ve çalışanlarıyla arasında, istenilen amaca uygun uygulamalar geliştirilebilmekte ve en etkin çözümler sunulabilmektedir. Online web içerik yönetim sistemleri, oluşturulan web sitenizi elektronik formlar kullanarak kolaylıkla yönetilebilmenizi sağlamaktadır.

Site içerikleri zaman içersinde anlamlarını yitirmekte ve pek çok site gündemin gerisinde kalabilmektedir. Bu ihtiyaç doğrultusunda ortaya çıkan Web İçerik Yönetimi Sistemleri ile site içeriğinin kontrollü ve ilgili birim/departman/kişiler tarafından, herhangi teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, site konseptine ve devamlılığına zarar vermeden güncellenmesi sağlanmaktadır.