Logo

300’ün üzerinde kurumsal firma

bizi tercih etti…

Yorumunuzu Paylaşın

Bizim hakkımızdaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Web tasarımı yaptırmak için nasıl bir sitem olmalı sorusu ve onlarca kuşku ile Böcek Tasarıma girdim. Önce son derece güzel hazırlanmış bir kahve ile sohbet ettik. Bu arada sorularım karşılığını bulmaya başladı. Yaratıcılık, hız ve bilgi işimin her aşamasında kendini gösterdi. En beğendiğim yanınız ise, ulaşılabilirliğiniz. Teknik desteğiniz inanılmaz. Sizlerle çalışma keyfine eriştiğim için kendimi şanslı sayıyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Saygılarımla...

TİYATRO EMEK | UFUK EMEK

bir websitesi yaptırmak istiyorsunuz ve kime nasıl yaptırırım diye düşünüyorsanız artık gerek yok. Yasin Böcek Tasarım gideceğiniz tek adres olsun.Önerileri,yaratıcılığı ve özellikle de herşeyi sizin için anlaşılır kolay bir hale getirmesi en büyük avantaj. Ayrıca 7/24 ulaşılabilir olması ve pratik çözümleri işinizi daha da kolaylaştırıyor. www.fethiyeholiday.com için teşekkür ediyorum Yasin.

Pioneer Travel | Şükrü Koca

Web sayfamın dizaynını halihazırda yaptırmıştım ve harıl harıl esas önemli kısmı olan programlamasını yapacak birini arıyordum. Biraz araştırma yaptıkran sonra farkettimki doğru kişi yada firmalara yaptırılmamış siteler ödenen onca paralara rağmen tekrar tekrar para ödenerek farklı farklı kişi yada firmalara yeniden yaptılıyordu. Benimde çoğu insanda olduğu gibi kısıtlı bütçem ve bu bütçeyle doğru kişiyi bulmam gerekiyorduki webde kısa bir arama yaptıktan sonra böcek tasarıma ulaştım. Yasinin projeye başladığı 3. gün yaptıklarını ve yeteneğini görünce içimde rahattı. Simdi arkaya dönüp baktığımda hem istedigim web sayfamla birlikte bir telefon kadar uzak 24 saat teknik destek, hemde Yasin gibi bir dost kazandım.

Sub Aqua Dive | Oray Ercan

Web sitesi konusunda önerebileceğim tek adres Böcek Tasarım. Bu konuda Yasin'e çok teşekkür ederim. Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda daima bizlere yardımcı oldu. Firmamıza en uygun tasarımları ve önerileri, 7/24 destek verekek yaptı. Daha önceden adeta bir çile olan web sitesi konusu Böcek Tasarım ile bir kahve molası şeklinde olup bitti. Yönetimi kolay, anlaşılır sitelerimiz sayesinde işlerimiz artık çok daha kolay. Teşekkürler Böcek Tasarım.

Intersky Travel / Olimpia Otel | Ozan AVCI

web sitesin de uzman kişilik.Bugün git yarın gel demeyen web sitemde herhangibir sorun olduğunda gece gündüz 7/24 her zaman yardımcı olan ve yeni çözümler üreten aklımdaki soru işaretlerini alan benim için çok değerli bir arkadaşım.Bugün bir web sitesimi yaptırakcaksınız ? Doğru adrestesiniz.BÖCEK TASARIM WEB SİTESİNDEKİ TEK ADRES.

oludeniztravel.com | Mete Erkek

Yasinle tanışmadan önce İstanbul'da en az 15 en büyük yazılım firmalarını dolaştım ve hiçbirisinden ondan aldığım elektriği ve kararlığı alamadım. Yasin müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan aldığı parayı sonuna kadar hak eden değerli bir arkadaşımız. Kalite fiyat dengesine yüz üzeründen 100 veriyorum. Çok güzel projelere imza atıyor o yüzden geleceği parlak profesyonel bir yazılımcı aynı zamanda yaptığı işlere kendi tarzını aktaran kreatif bir arkadaş. O yüzden Yasinle çalışmak benim için gerçekten memnuniyet verici. Çok fazla konuşmaya gerek yok. Www.turkeyyachtcharter.net onun eseridir. Armada Yatçılık olarak daha uzun yıllar kendisi ile ölmezde yaşarsak çalışacağız.

Saygılarıma Mutlu Deveci

Turkey Tour Guide | Mutlu Deveci

Daha önceleri birçok farklı pakette kolay kullanım demelerine rağmen sürekli destek ihtiyacı duyuyorduk, işin kötüsü ulaşılamayan telefonlar, çalışmayan özellikler vb. tabi bu da çalışırken devamlı satışlarımızı sekteye uğratıyordu. Daha sonra bir arkadaşımın önerisi ile Böcek Tasarım’la tanıştım. Şuanda tüm personellerimiz kolayca adapte olabildi ve takıldığımız her noktada Destek ekibinden yardım alabiliyoruz. Teşekkürler Böcek Tasarım Ekibi.

Rakun Mental Aritmetik | İlker Yiğit

bu kadar kısa zamanda,bu kadar kurumsal,bu kadar anlaşılır,bu kadar içerikli bir web sayfasının ancak BÖCEK TASARIM tarafından yapılabildiğine şahit oldum. 7/24 hizmet veren günün her anında isteklerin karşılandığı ve hemen yapıldığı bir işletmeyle çalışmak gurur verici.

Coşkunlar Group | Hüseyin Coşkun

İnsanda yer alması gereken en güzel vasıflardan birisi verdiği sözün arkasında durup,yaptığı işe saygı duymaktır. Böyle bir siteyi bukadar kısa bir sürede hazırlayıp, kullanımınıda gayet anlaşılır şekilde tasarlayan sevgili Yasin Çakaloğluna çok teşekkürediyorum. Böcek tasarım tek kelimeyle işinin doayenleriyle çalışan sıra dışı bir ekip. Tercih edin farkı görün.

Esertuncoglu.net | Eser Tunçoğlu

Kusursuz tasarım ve kaliteli hizmet için Yasin bey'e çok teşekkür ederim.

Kazancı Yapı Market | Tolga Önel

Sitelerimizi böcek tasarım'a yaptırdık. Firma sahibi hertürlü sıkıntılarımızla anında ilgileniyor, bir telefon kadar yakın. Kendisine iş hayatında başarılar diliyorum.

Erciyes Apart Hotel | Tolga Ozrendeci

BÖCEK TASARIM …harcadığınız emeğin meyvelerini toplamaya başladım çok yeni olmasına rağmen web sitem daha şimdiden googleda 2 sayfada yer alıyor…sayenizde çok yakında ilk sayfada yerimi alacağım sanırım :) tekrar teşekkür ediyorum…

Zelal Emlak | Banu Caneroğlu

Yasin'e çok teşekkürler,firma olarak yaptığı siteden çok memnunum ve her sefer update konularında çözüm üretmiştir ve telefon kadar yakın..Eline,bilgine ve tecrübene sağlık..Herkese ve firmaya tavsiye ederim..Güvenilirliği ise sorgulanmaz..

Tiny Akropol Travel Agency | Yavuz Yıldız

web sitemi yapan böcek tasarıma teşekkür ederim…çok kısa bir sürede istediğimden çok daha güzel bir siteye sahip oldum…istediğim her an ulaşıp her türlü yeniliği ve değişikliği yaptırabiliyorum…çok memnunum tavsiye ederim…

Zelal Emlak | Banu Caneroğlu

yaptığınız siteler ve yazılımlarınız harika.. Özellikle işi zamanında teslim etmeniz konusunda sizleri tebrik ediyorum.. Bu sektörde profesyonel bulmak zordur . İşinizi profesyonelce yaptığınızı düşünüyorum.. İyi çalışmalar dilerim..

sahinozden.org | Şahin Özden

Böcek tasarıma sitemizi yaptırdık. Çok memnun kaldık. Her aradığımızda istediğimiz her değişikliği tek seferde yaptırabilmemiz bizim için en önemli olay. Başarılar diliyorum

Attika Bar | DJ Ibo