Logo

Ad / Soyad : Sitede olmasını istediğiniz başlıca modüller
Firma : Duyuru & Haber
Ziyaretçi Defteri
İletişim Formu
Foto Galeri
Ürün Ekleme
Alışveriş Sepeti
Sayfa Ekleme
Seflink & Seo altyapısı
Telefon :
Email :

Şu anda yayında olan web siteniz varsa adresi nedir ?  : Beğendiğiniz siteler ve bölümleri
Sitenin konusu ne üzerine olacak? :
Web Sitesi yaptırmaktaki amacınız nedir? :
Sitede online ödeme sistemi olacak mı? : Eklemek istediğiniz notlar
Sitede Düşündüğünüz Ana Menü başlıkları nelerdir? :
Site Kaç dilde hazırlanacak? Hangi diller? :
   

Web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir ajans*

interaktif web tasarım, e-ticaret, hosting, kurumsal kimlik çalışmaları

Böceksoft Kimdir?


Böcek Tasarım Web Tasarım Ajansı, 2004 yılında kurulan ve sağlam temelle üzerinde yükselerek bugünlere kadar ulaşan genç bir şirkettir. Uzman ve deneyimli çalışanlarımızın bulunduğu ve gençliğin dinamizm ile hızla yükselerek Web tabanlı teknolojilerde ve tasarımlarda hedeflediğimiz noktalara gelmiş bulunmaktayız. Hedeflediğimiz noktayı elde etmiş ve bu bulunduğumuz konumu korumak, müşterimizin güvenine ve takdirine layık bir firma olmayı sürdürebilmek için büyük bir çaba sarf etmekteyiz. Web sayfası yapımı ve tasarımı ile başlayan hizmet anlayışımıza kısa zamanda, web hosting, yazılım, cd tasarımı ve çoğaltımı, multimedya, reklamcılık ve tanıtım, danışmanlık hizmetlerini de ekleyerek daha kısa sürede büyük ve güçlendik.

Böcek Tasarım; daima genç ve dinamik kadrosuyla çok hızlı büyüyerek alanında ve konusunda deneyimli ve uzman bir çalışma topluluğuna dönüşmüştür

Misyonumuz


Böcek tasarım, kurulduğu ilk andan (2004 yılı) itibaren müşteri memnuniyetine gerçek anlamda önem veren bir firmadır. Projelere, kendini müşterinin yerine koyan bir anlayışla yaklaşır, müşterinin işini ve iş akışını kavrar ve en uygun, kapsamlı çözümleri araştırır ve üretir.

Misyonumuz, alanımızdaki işi en iyi yapmak ve bu sayede sizlere de en fazla faydayı sağlamaktır.

Tasarım ve teknoloji dünyasını takip edip, gerekli çıkarımları yaparak ve elde ettiğimiz bilgileri sizinle paylaşarak, bu sayede yeni iş fırsatları, ortak fikir ve projeler geliştirmekte önceliklerimiz arasındadır.

Vizyonumuz


Böcek Tasarım Web Tasarım Ajansı olarak öncelikle bölgesel daha sonra ulusal ve en son global çapta projelere imza atmak çabasındayız. Bu yolda, uzman ve deneyimli çalışanlarımızın geçmişte edindiği tecrübelere ve kapasiteye güveniyoruz. Hedefimiz saat gibi çalışan ve müşterilerimize keyif veren bir işletme yapısına ulaşmak ve ulusal çapta başarılı olmaktır.